Eğitim

Çözüm Koleji kadrosunu güçlendirdi

Kırıkkale Çözüm Koleji’ne, Milli Eğitim camiasına uzun yıllar özel öğretim kurumlarında hizmet etmiş tecrübe ve deneyim sahibi Hakan Şahindoğan, Eğitim Öğretim ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

 

KURUMSAL GELİŞİMDEN SORUMLU OLACAK

Hakan Şahindoğan daha önce Karacan Eğitim Kurumlarında, Final Eğitim Kurumlarında, TED Kolejinde ve Bahçeşehir Kolejinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuş profesyonel bir eğitim yöneticisidir. Kırıkkale Çözüm Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Altundal, Hakan Şahindoğan’ın okulda, Eğitim Öğretim ve Kurumsal Gelişim süreçlerinden sorumlu olacağını ve görevine 10 Haziran 2021 tarihi itibariyle başlayacağını belirterek, başarı diledi.

 

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

Kırıkkale Çözüm Koleji Genel Müdürü Özcan Kılıç; “Öğrencilerimize daha kaliteli eğitim öğretim olanakları sunmak için 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hazırlıklarımız okulumuzda her alanda ve her anlamda sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve akademik alanlarda hız kesmeden devam etmektedir. Kırıkkale Çözüm Koleji’nin başarı yolculuğunda Hakan Şahindoğan’ın Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almasından mutluluk duyuyoruz. Kurumsal anlamda önemli katkılar sağlayacağını ve hep birlikte daha büyük başarıların altına imza atacağız” diye konuştu.

 

BİRİKİM VE ENERJİMİZİ BURAYA AKTARACAĞIZ

Kırıkkale Çözüm Koleji Genel Müdür Yardımcısı Hakan Şahindoğan “meslekte 20 yılını doldurmuş bir eğitimci olarak ülkemizin önemli eğitim kurumlarından biri olan Kırıkkale Çözüm Koleji çatısı altında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak olmaktan dolayı kıvanç duyduğunu belirterek, “Bundan sonra tüm bilgi, birikim ve enerjimizi Kırıkkale Çözüm Koleji’ne aktaracağız. Gelecek eğitim öğretim yılında Kırıkkale Çözüm Koleji çatısı altında hep beraber büyük işler başaracağız. Desteklerinden ötürü Kırıkkale Çözüm Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Altundal ve Kırıkkale Çözüm Koleji Genel Müdürü Özcan Kılıç’a teşekkürlerimi sunarım. 2021- 2022 Eğitim Öğretim yılının tüm öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz için şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi. HABER: Niyazi Yüksel

 

Benzer Haberler

Kırıkkaleli Rafet hoca Bayburt’a Dekan Olarak Atandı

yonetici

Miniklerden sıfır atık yarışması

yonetici

Taşkın Kansere Yenildi

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x