Eğitim

DENEYAP sınavları başladı

Kırıkkale Gençlik Merkezi içerisinde bir süre önce açılan DENEYAP ailesi büyüyor. Hafta boyunca 448 öğrencinin Deneyap Teknoloji Atölyesi için sınava gireceği öğrenildi.

 

36 DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYESİNDE

Geleceğin Teknoloji Yıldızlarının belirlenmesi amacıyla Kırıkkale Gençlik Merkezi Deneyap Atölyesinde hafta boyunca 448 öğrencinin katılımı ile öğrenci seçimine yönelik sınav başladı. Kırıkkale Gençlik Merkezi E Sınav merkezinde başlayan sınava öğrencilerin yoğun ilgi ve heyecanı dikkat çekti. Gençlik Liderleri ve İl Müdürlüğü görevlileri gözetiminde 5 gün sürecek sınav ülke genelinde 27 Gençlik Merkezinde 36 Deneyap Teknoloji Atölyesinde aynı anda gerçekleşiyor.

 

İL MÜDÜRÜ ALP ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

E Sınav modülüyle yapılan sınava hazırlık  için Kırıkkale Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezinde bir süredir hummalı çalışmalar yürütüldü. Kırıkkale İl Müdürü Aziz Sinan Alp sınava katılan tüm öğrencilere başarılar diledi. Sınavın geleceğin Teknoloji Yıldızlarının seçiminde önemli bir aşama olduğunu kaydeden Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp sınava katılan tüm öğrencilere başarılar diledi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Kırıkkale’nin LGS’de Türkiye derecesi

Türkyılmaz’dan öğrencilere destek

Eğitim camiasına bir tebrikte Vali Sezer’den

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x