Kırıkkale

Dinek ürünleri albikere.com’da

Kırıkkale Valiliğinin, Kırıkkale’nin Doğal Lezzetlerinin ekonomiye kazandırılması amacıyla başlattığı çalışma sonucunda Dinek markası adı altında piyasaya sürülen ürünler sanal alem aracılığı ile de pazarlanmaya başlandı. Kırıkkale’nin doğal lezzetleri albikere.com sitesinden temin edilebiliyor.

KIRIKKALE LEZZETLERİ SANAL ALEMDE PAZARLANIYOR

Geçtiğimiz yıllarda Kırıkkale çiftçisi tarafından üretilen ürünlerin satışının yapıldığı Dinek Yöresel Ürünler Satış Mağazası hizmete sunulmuştu. Satış mağazaları aracılığı ile tüketiciye ulaştırılan Dinek Yöresel ürünler şimdi de de sanal alemde pazarlanmaya başlandı. Yahşihan/Irmak Köyü’nde Kırıkkale-Ankara Karayolu üzerinde faaliyete geçen Dinek Yöresel Ürünler Satış Merkezinin yanında şimdi de albikere.com sitesi aracılığı ile Keskin Kunduru Bulguru’ndan Karakeçili et ve sucuğuna, Delice Pekmezi’nden, Kılıçlar Soğanı’na kadar çok sayıda Kırıkkale ve çevresinde üretilen ürünlerin satışı yapılıyor.

VALİLİK DURUYU YAPTI

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir duyuru yayımlayan Kırıkkale Valiliği, “Kırıkkale’nin doğal lezzetleri albikere.com’da. İlimizin markası Dinek Yöresel özel işbirliği ile öğrencilere burs desteği sağlamak başta olmak üzere gelirleriyle birçok sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmek amacıyla kurulan Türkiye’nin yeni alışveriş sitesi albikere.com’da” ifadelerine yer verildi.  HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Kırıkkale’de park halindeki otomobilde yangın

yonetici

50 ÖĞRENCİ YENİDEN EĞİTİME KAZANDIRILDI

yonetici

Belediyeden Araç Dezenfeksiyon Tüneli

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x