11.2 C
Kırıkkale
25/09/2021
Spor

Gençlik kampı inşaatı devam ediyor

Kırıkkale Dinek Dağı Atlı Safari ve Doğa Parkının bulunduğu alanda bir süre önce başlatılan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı kamp merkezinin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

 

ÇALIŞMALARA YERİNDE İNCELEME

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer Dinekdağı Atlı Safari ve Doğa Parkı ve alan içerisinde bulunan Gençlik Kampı inşaat çalışmalarında incelemede bulundu. Vali Sezer ziyaretinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’ten çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Aynı anda 200 gencin, yılda binlerce gencin konaklayabileceği Gençlik Kampı içerisinde atlı sporları alanları, açık ve kapalı at manejleri, atlı safari alanları, geleneksel okçuluk, çok amaçlı spor salonu, zipline, yürüyüş yolları, konaklama alanları ve antrenman sahaları bulunacak.

DOĞA HARİKASI

Gençlik Kampı inşaatı, Kapalı ve Açık Manej, Büyük Çadır, Gölet ve merdivenleri gezen Vali Yunus Sezer’e bilgi veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp “Gençlik Kampı inşaatımız hızla devam ediyor. Son yatırımlarla adeta doğa harikası görünümü kazanan Dinekdağı tesislerimiz vatandaşlarımızın da ilgi odağı olmaya devam ediyor” dedi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Gençlik Spor İl Müdürü Atandı

yonetici

MKE Kırıkkalespor Güldal’a emanet

Kırıkkalespor’un Acı Günü

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x