17.1 C
Kırıkkale
08/08/2022
Gündem

GÖNLÜ ZENGİN İŞ İNSANI SARAN

 

Kırıkkaleli Hayırsever iş insanı ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Capital dergisinin her yıl gerçekleştirdiği ‘Gönlü Zengin iş İnsanları’ anketinde ilk 17 kişilik listede yer aldı.

 

ÜNLÜ İSİMLERLE AYNI LİSTEDE YER ALDI

Capital Dergisi’nin bu yıl onuncusunu düzenlediği “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” araştırmasındaki hayırsever şirketler ve liderleri belli oldu. Koç Ailesi, Rönesans Holding, Tosyalı Holding gibi Türkiye’nin en büyük firmalarının yer aldığı listeye Kırıkkaleli Hayırsever İş İnsanı Sadettin Saran da girmeyi başardı. Capital Dergisi’nin bu yıl 10’uncusunu düzenlediği “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” araştırmasındaki hayırsever şirketler ve liderleri, dünyada ve Türkiye’de artan sosyal eşitsizliğe çare bulmak için çalışıyor. Odaklarında ise gençler, kadınlar ve hassas gruplar ilk sıralarda yer alıyor.

 

  1. SIRADAN 17. SIRAYA YÜKSELDİ

Bir öncesi yıl aynı listede yer alan Kırıkkaleli Hayırsever iş insanı ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, bu yıl yapılan araştırmada 24. Sıradan 17. Sıraya yükseldi. Saran, Koronavirüs pandemisi döneminde zor zamanlar yaşayan Kırıkkale esnafına da el uzatmış, bu davranışıyla Kırıkkalelilerin takdirini kazanmıştı. Diğer taraftan, geçtiğimiz yıl da Sadettin Saran’ın “İçindeki Dağı Aş” isimli kitabı “Yılın En İyi Liderlik ve Yönetim Kitabı” seçilmişti. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

MKE A.Ş. Kanun teklifi komisyonda kabul edildi

yonetici

Merhum Gazeteciler için mevlit okutuldu

yonetici

Tüpraş’tan sokak hayvanlarına yiyecek desteği

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x