20.2 C
Kırıkkale
08/08/2022
Siyaset

HALKBANK KESKİN’E ŞUBE AÇACAK

 

Son zamanlarda bazı bankaların şubesini kapattığı, bazı bankalarında ilçede bulunan şubesini kapanacak şubeler arasına aldığı Keskin ilçesinde Halkbank’ın şube açma girişimi olumlu sonuç verdi. Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Keskin Kaymakamı Tunahan Çil’in aralarında bulunduğu heyetin Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ile yaptığı görüşmeler sonrasında Halkbank’ın Keskin’e şube açması kararlaştırıldı.

 

GENEL MÜDÜR ARSLAN İLE GÖRÜŞTÜLER

Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Keskin Kaymakamı Tunahan Çil, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan ve İlçe Başkanı Ekmel Cönger, Türkiye Halk Bankası AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Arslan ile görüşmede bulundu. Yapılan görüşmede Keskin ilçesine Halkbank’ın şube açması gündeme getirildi. Olumlu geçen görüşmeler sonucunda Halkbank’ın Keskin ilçesine şube açmasına karar verildi.

 

EN KISA ZAMANDA AÇILACAK

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Keskin İlçe Başkanı Ekmel Cönger “Milletvekilimiz Ramazan Can, Keskin Kaymakamımız Tunahan Çil, Ak Parti İl Başkanımız Mustafa Kaplan, Keskin Belediye Başkanımız Dede Yıldırım ile birlikte Bozkırın İncisi tarihi Keskin ilçemize Halkbank Şubesi açılması için talebimizi Halkbankası Genel Müdürümüz Osman Arslan’a ilettik. İnşallah tarihi ilçemiz Keskinimize en kısa sürede Halkbankası şubesi açılacaktır. Kıymetli Genel Müdürümüze ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

KESKİN’DE KÖY ZİYARETLERİ

Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Baskanı Tuğrul Resul Sofuoğlu ve Keskin İlçe Başkanı Ekmel Cönger ile Takazlı, Çamurabatmaz, Hacıömersolaklısı, Ceritmüminli ve Kavurgalı Köylerinde çiftçilerle bir araya geldi. Ziyaretlerde talepleri dinleyip, köylerde devam eden yatırımlar hakkında bilgiler aktardık. Çiftçilerin rekolteden ve hükümetin verdiği desteklerden memnun olduğu belirtildi.

Benzer Haberler

Altınışık ve Baran Sahalara İndi

yonetici

Baloğlu 6. Oldu

yonetici

NE DEDİYSEK O

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x