25.8 C
Kırıkkale
07/08/2022
Gündem

Halkbank Şubesi için ilk adım atıldı

 

Halkbank’ın Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde şube açması için yapılan girişimler meyvesini verirken, şubenin açılması için ilk adım yer tespitiyle başladı. Keskin ilçesine gelen banka yetkilileri şube için yer arayışlarında bulundu.

 

YER TESPİTİ İÇİN KESKİN’E GELDİ

Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Keskin Kaymakamı Tunahan Çil, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan ve İlçe Başkanı Ekmel Cönger’in, Türkiye Halk Bankası AŞ Genel Müdürü Osman Arslan ile yaptığı görüşme meyvesini vermeye başladı. Halk Bankası Birinci Bölge Koordinatörü Kubilay Özdol Keskin ilçesine gelerek şube için yer tespitini başlattı. Şube için yer belirleme işleminin tamamlanmasının ardından kısa süre içerisinde Halkbank Keskin Şubesinin hizmete sunulacağı bildirildi.

 

ENERJİMİZİ MİLLETİMİZİN HUZUR VE REFAHI İÇİN HARCIYORUZ

Başlatılan çalışmayla ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Keskin İlçe Başkanı Ekmel Cönger “Birlik beraberliğimizin meyvelerini almaya devam ediyoruz. Enerjimizi milletimizin huzur ve refahı için harcıyoruz. Keskin İlçemizde İş Bankası ve Denizbank Şubesinin kapanması üzerine, Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız, Keskin Kaymakamımız, İlçe Başkanımız ve Keskin Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanımızla yoğun girişimlerimiz sonucu Halkbankası Keskin’e şube açılışını gerçekleştiriyor. Halkbankası Genel Müdürümüzün talimatları üzerine  Keskin İlçemizde Halkbankası 1.’inci Bölge Koordinatörü Kubilay Özdol ile bir araya geldik. Şube açılışı için yer tespiti yapıldı. Yakın zamanda Halkbankası Şubesi Keskinli hemşerilerimize hizmet vermeye başlayacak. Desteklerinden ötürü Halkbankası Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer Haberler

Genel Müdür Aktaş Kırıkkale’de denetimlere katıldı

Kırıkkale’de, Görevine Başladı

yonetici

KAYIT DIŞI İSTİHDAMI BİTİRECEĞİZ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x