9.4 C
Kırıkkale
26/05/2022
Sağlık

Hastalarla eğlenceli vakitler

Dünya Ruh Sağlığı Günü nedeniyle Müdürlüğümüz yöneticileri tarafından Yüksek İhtisas Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları ziyaret edilerek birlikte eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı.

 

ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ

Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri ülke geneline yayılmış ruhsal hastalıkların tedavisi ve rehabilitasyona yönelik hizmetlerin verildiği bir birimdir. İlimizde Yüksek İhtisas Hastanesine bağlı kurulan merkezde tedavi olanlara gün içerisinde müzik, el işi, oyun, spor gibi çeşitli aktiviteler düzenlenerek hastaların etkin ve kısa bir süre içerisinde topluma katılımları sağlanmaktadır.

 

İSTEK VE TALEPLERİ ALINDI

Gerçekleştirilen ziyarete Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Hakan Kılıç, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Yeni, Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcıları Dr. Ümit Hafçı ve Halil Bakır, Uzman Ziya Bilgin katılarak hastalara çeşitli hediyeler verdiler. Hastalarla bir süre sohbet eden ve çeşitli ikramda bulunan ilgililer, istek ve talepleri dinleyerek gün boyunca eğlenceli vakit geçirdiler. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Salgında Anne ve Bebek Sağlığı

yonetici

Psikiyatri Polikliniği’nde muayene ücretine indirim

yonetici

Belediye’den Yoğun Mesai

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x