17.4 C
Kırıkkale
10/08/2022
Yahşihan

Her zaman sahadayız

Göreve geldiği günden itibaren düzenli olarak halk toplantılarını aralıksız sürdüren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz Seyrantepe Mahallesi’nde bulunan Yılmaz Life Sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Türkyılmaz toplantıda “Belediye başkanlığı oturduğumuz koltuktan ibaret değildir. Biz her zaman sahada vatandaşlarımızla iç içe olduk olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

 

VATANDAŞLARA SUNUM YAPTI

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz her hafta Salı günü vatandaşları makamında ağırlayıp vatandaşların sorun ve görüşlerini yüz yüze dinliyor. Bunun yanı sıra toplumun tüm kesimine ulaşmak amacıyla düzenli olarak mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip toplu olarak gerçekleştirdiği toplantılarda yapılan hizmetleri anlatan Türkyılmaz bu hafta Seyrantepe Mahallesi’nde bulunan Yılmaz Life Sitesi’nde vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi. Kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda göreve geldiği andan itibaren yaptığı bütün proje ve etkinliklerden bahseden Başkan Türkyılmaz yaptığı ve yapacak olduğu projelerini de tepegözle yansıttığı sunumunda görsellerle anlattı.

 

BAŞKANLIK KOLTUKTAN İBARET DEĞİLDİR

Sonrasında vatandaşların talep ve istekleri doğrultusunda kurum müdürlerine talimat veren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında: “Burada vatandaşlarımızla iç içe olmaktan mutluluk duyuyoruz. Belediye başkanlığı oturduğumuz koltuktan ibaret değildir. Biz her zaman sahada vatandaşlarımızla iç içe olduk olmaya da devam edeceğiz. Bugün vatandaşlarımızın sorunlarını gerekli birim müdürlerimize bizzat onlar aracılığıyla ilettik. Vatandaşlarımız için sorunların çözümü ve sonucu konusunda yapılacak çalışmaların takipçisi olacağım” dedi. HABER. Yakup Özcan

Benzer Haberler

Yahşihan’a yeni merkez cami

yonetici

Türkyılmaz, “Şimdi Birlik Olma Zamanı”

Genç Gönüllü Zabıta ve İtfaiyeciler

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x