22.2 C
Kırıkkale
06/07/2022
Siyaset

Hizmet için ter dökmeye devam

 

Ak Parti Kırıkkale teşkilatı saha çalışmalarına hız kazandırdı. Bir taraftan ilçe ziyaretleri gerçekleştiren teşkilat yöneticileri, diğer taraftan esnaf ziyaretinde bulunarak taleplerini aldı. Ziyaretlerle ilgili değerlendirmede bulunan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan “Bizler Güçlü Bir Lider’in neferleri olarak, liderimizden aldığımız güçle hizmet için ter dökmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

ODA VE ESNAF ZİYARETİ

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan beraberinde Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, Gençlik Kolları Başkanı Tuğrul Resul Sofuoğlu ve teşkilat yöneticileriyle beraber Kırıkkale eski Sanayi sitesinde esnaf ziyaretinde bulundu. İlk olarak Oto sanatkarları ve Demirciler Esnaf Odasını ziyaret eden İl Başkanı Kaplan ve teşkilat mensupları, burada Oto sanatkarları ve Demirciler Esnaf Odası Başkanı Murat Pehlivanlı ile bir süre görüş alışverişinde bulundu. Ak Parti yöneticileri beraberinde oda başkanıyla birlikte esnaf ziyaretinde bulunarak taleplerini aldı, çözümü noktasında temaslarda bulundu.

 

ESNAFIN DERTLERİYLE DERTLENİYORUZ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Ak Parti İl Başkanı Kaplan “Kırıkkale sanayi esnafımızı Merkez ilçe Başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız, Sanayi oda Başkanımız ve mahalle Başkanımız ile birlikte ziyaret ederek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletip, istek talep ve eleştirilerini dinledik. Sanayi Esnaflarımızın hepsini ziyaret ederek dertlerini dertlenmeye, taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Bizler Güçlü Bir Lider’in neferleri olarak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız güçle sadece 2023 değil 2053 ve 2071 hedeflerinin temellerini atmak için var gücümüzle çalışmaya, ter dökmeye devam edeceğiz” dedi. HABER: Elif Önal

Benzer Haberler

İl Başkanı Kaplan’dan Bulu’ya destek

yonetici

Öztürk kuraklık sorununu TBMM’ye taşıdı

yonetici

MHP’de Keskin ve Bahşılı İlçe Kongreleri Tamamlandı

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x