16.6 C
Kırıkkale
17/05/2021
Keskin

İhtiyaçlarını Vefa Destek Grupları karşılıyor

COVİD-19 vakalarının düşürülmesi için uygulanan tam kapanma sürecinde vatandaşların ihtiyaçlarını Vefa Sosyal Destek Grupları karşılıyor. Keskin ilçesinde Jandarma, emniyet, diğer kamu kurum ve kuruluşlarından oluşturulan Vefa Destek Grupları ilçede sokağa çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak evlerine teslim ediyor.

KESKİN’DE İHTİYAÇLAR KARŞILANDI

Kırıkkale ve ilçelerinde tam kapanma sürecinin başlamasıyla görev yapmaya başlayan Vefa Sosyal Destek Grupları vatandaşların yardımına koşuyor. Vatandaşların taleplerini alan Vefa Destek Grupları evlerinden dışarıya çıkamayan özellikle yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunanlar başta olmak üzere her kesimin ihtiyacını karşılama çalışmaları yapıyor. Keskin ilçesinde Vefa Destek Grupları tam kapanma sürecinde de vatandaşların ihtiyaçlarını temin ederek evlerine teslim etmeyi sürdürüyor.

KİMSE KENDİSİNİ YALNIZ HİSSETMESİN

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım “Vatandaşlarımızın ihtiyaçları kişiden kişiye değişiyor. Bazen sadece gıda olabiliyor, bazen ise bizden faturalarını yatırmamız isteniyor. Özellikle bu süreçte aktif bir şekilde çalışmak bizi mutlu ediyor. Kapanma süreciyle birlikte vatandaşımızın kendini yalnız hissetmemesi için görevimizin başındayız. Vatandaşlarımız da verdiğimiz hizmetten dolayı memnun. Bu süreç bitinceye kadar vatandaşımızın yanında olacağız. El birliğiyle bu süreci geride bırakacağız. Tedbirlere uymaya devam edelim” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Öztür’ü Ziyaret Etti

yonetici

Berber ve Kuaförler Tekrar Hizmete Başladı

yonetici

Keskin’de Balya Yüklü Kamyon Köprüye Takıldı

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x