22.6 C
Kırıkkale
26/05/2022
Keskin

İLK ZİYARET KESKİN’E

KIRIKKALE VALİSİ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU İLÇE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

 

Bir süre önce Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kırıkkale Valiliğine atanan ve tebrikleri kabul eden Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçe ziyaretlerine ilin en büyük ilçesi olan Keskin ile başladı. Keskin’de bir dizi ziyarette bulunan Vali Tekbıyıkoğlu bir taraftan yöneticilerle tanıştı, diğer taraftan çalışmalar hakkında brifing aldı. Vali Tekbıyıkoğlu ayrıca esnaf ziyaretinde bulunarak hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

YÖNETİCİLERDEN BİLGİ ALDI

İlçe ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Keskin’e gerçekleştiren Vali Tekbıyıkoğlu’nu, Hükümet Konağı önünde ilçe protokolü karşıladı. Karşılamanın ardından birlikte Kaymakamlık Makamına geçen Vali Tekbıyıkoğlu’na, Kaymakam Tunahan Çil tarafından brifing sunuldu. Brifing çerçevesinde değerlendirmelerde bulunan Vali Tekbıyıkoğlu, belirlenen ihtiyaç ve sorunların giderilmesi yönünde gerekli hazırlık ve çalışmalara başlanılması talimatı verdi.

 

İLÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Vali Tekbıyıkoğlu, Kaymakam Tunahan Çil, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, İl Genel Meclis Üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile birlikte ilçe değerlendirme toplantısına katıldı. Daha sonra, Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu’na, Başkan Yıldırım tarafından belediyenin yürüttüğü faaliyetler ve karşılaşılan sorunlar hakkında bilgiler verildi.

 

SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA PROJESİ

Çarşı içerisinde bulunan esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Vali Tekbıyıkoğlu, bir kahvehaneye de uğrayarak vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi. Ardından Keskin Sokak Sağlıklaştırma Projesi çalışmalarını da yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Vali Tekbıyıkoğlu’nun ziyaretleri, Gastronomi Merkezi, Rahmi Pehlivanlı Müze Evi, Keskin Gençlik Merkezi, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Fişekhane ile devam etti. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Keskin Beyaza Büründü

yonetici

Keskin Kaymakamı Göreve Başladı

yonetici

Tarihi Çeşme Restorasyon Ediliyor

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x