16.8 C
Kırıkkale
09/08/2022
Ekonomi

İş Bankası Deliceli çiftçilere destek sağlayacak

Türkiye İş Bankası ve Delice Ziraat Odası, Oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bir İş Birliği Protokolü ve ayrıca bir İmece POS Protokolü imzaladı.

 

İMECE KART SAHİBİ ODA ÜYELERİ

Türkiye İş Bankası Ankara 3. Bölge Satış Müdürü Tolga Can, Kırıkkale Şube Müdürü Ali Derya Soykıray ve Delice Ziraat Odası Başkanı Adem Gökdere tarafından imzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak faizsiz dönem avantajından yararlanabiliyor. İş Birliği Protokolü çerçevesinde Oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası vb. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunuluyor.

 

ÜRETİCİNİN İHTİYAÇLARI KARŞILANACAK

Bölge Müdürü Tolga Can ve Şube Müdürü Ali Derya Soykıray, imza töreninde yaptığı konuşmada İş Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Delice Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti. Delice Ziraat Odası Başkanı Adem Gökdere’ de imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirtti. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Kırıkkale Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı Yapıldı

yonetici

Oda ve Borsa’dan müşterek toplantı

MKE’de maaşlar 6 ayda yüzde 64 arttı

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x