4.1 C
Kırıkkale
08/12/2021
Bahşili

Kamelyaları belediye kendisi üretiyor

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin tarafından kurulan Bakım ve Onarım Atölyesi’nde park ve bahçeler için kamelya yapılıyor.

 

 

KAMELYA YAPILIYOR

Bahşılı Belediyesi artık kendi ihtiyaçlarını karşılayacak hale gelmeye başladı. Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin tarafından kurulan Bakım ve Onarım Atölyesi’nde park ve bahçeler için kamelya yapılıyor. Başkan Tekin tarafından yaptırılan atölyede kamelya imalatına başlandı. Burada tamamen yerli olarak yapılan kamelyalar park ve bahçe alanlarında kullanılacak. Belediyenin kendi ekibi ile yapılan kamelyalar dikkat çekmeye başladı. Başkan Tekin, çalışmayla ilgili bilgi verdi ve “Gerek araç ve servis bakımı ve gerekse ilçemize alt yapı çalışmalarında destek olmak amacıyla bir süre önce kurduğumuz Bakım ve Onarım Atölyemizde artık kendi ihtiyaçlarımızı da karşılayacak duruma geldik.

 

BAŞKAN TEKİN BİLGİ VERDİ

Burada tesis ettiğimiz donanımlar sayesinde ilçemizdeki park ve bahçelerde, yeşil alanlar ve mesire yerlerinde kullanılmak üzere kamelyalar yapıyoruz. Tamamen kendi imalatımız olan kamelyalar gerekli alanlarda ilçe sakinlerimizin kullanımına sunulacak. Bu vesile ile hem Bakım ve Onarım Atölyemiz ve hem de burada gerçekleştirilen imalatımız konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirmek istedik. İlçemiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ne yapıyorsak ilçemiz ve ilçe sakinlerimiz için yapıyoruz. Hayırlı olsun” dedi. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Bahşılı’da İpekböcekçiliğine destek

yonetici

Bahşılı’da güz şenlikleri düzenlendi

Bahşılı’da T Plaka taksi hizmeti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x