13.5 C
Kırıkkale
17/05/2021
Keskin

Keskin’de çalışmalar yerinde incelendi

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, ilçe programları kapsamında Keskin ilçesine ziyarette bulundu. Bir taraftan ilçe yöneticileri ve muhtarlarla bir araya gelen Vali Sezer, diğer taraftan yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek son durumu hakkında bilgi aldı.

 

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Keskin ilçesine gelişinde Kaymakam Vekili Ali Yılmaz, Belediye Başkanı Dede Yıldırım ve daire amirleri tarafından karşılanan Vali Sezer, Kaymakamlığı ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Vali Sezer, Kaymakamlık ziyaretinin ardından, Keskin mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Vali Sezer başkanlığında, Keskin Kaymakam Vekili, Belediye Başkanı, il genel meclis üyeleri ve ilgili kurum müdürlerinin de katılımları ile gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Sezer “ Bu sene yapacağımız işlerle ilgili olarak ve geçen yıl yapılan işlerle ilgili değerlendirme yapmak üzere bir araya geldik. Bizlere ilgili İl Müdürlerimizde eşlik ediyor. Sizlerle karşılıklı olarak, yapılacak işleri değerlendireceğiz” diye konuştu.

 

TALEPLERİ ALDI

Vali Yunus Sezer, muhtarlardan gelen istek ve talepleri dinlemesinin ardından ilçede devam eden çalışmaları ve yapılması planlanan projelerin değerlendirmesini yaptı. İlçe ziyaretine, İl Jandarma Komutan Vekili Alb. Cihan Şanlı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Haluk Karahan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar, Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz ile DSİ 56.Şube Müdürü Serkan Bostancıoğlu da katıldı. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Keskin Belediyesi Patates Dağıttı

yonetici

Keskin’de Kaçak Kazı Yapanlar Yakalandı

yonetici

Keskin’de Sürpriz Kaymakam Değişimi

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x