16.5 C
Kırıkkale
07/07/2022
Siyaset

Keskin’de en yüksek oyu alacağız

Kısa bir süre önce AK Parti Keskin İlçe Başkanlığına atanan Ekmel Cönger tebrikleri kabul ediyor. Kendisine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden İlçe Başkanı Cönger “2023 seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip  Erdoğan için ilçemizde en yüksek oyu alacağız” diye konuştu.

 

İSTİŞARE HALİNDE OLACAĞIZ

AK Parti Keskin İlçe Başkan Ekmel Cönger atamasının ardından yönetimi hafta içerisinde oluşturulması bekleniyor. Cönger atamanın ardından yaptığı açıklamada,  Keskin için birlik içinde çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Cönger açıklamasında, “ Belediyemiz ve Keskinli hemşehrilerimiz ile birlikte Keskin için çalışmalar yapacağız. İnşallah 2023 hedefimize emin eller ile gidiyoruz. 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip  Erdoğan için ilçemizde en yüksek oyu alacağız. Çalışmalarımıza başladık. Partimize gönül veren hemşehrilerimiz ve tüm kesimler ile birlikte istişarede bulunacağız” ifadesini kullandı.

 

GÖNÜL BAĞI KURACAĞIZ

İlçe Başkan Cönger “Keskin’de yılların birikimi var. Bu birikim AK Parti ile daha da güçleniyor. AK Parti’nin gücüne güç katmak için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. İlk olarak geçmişte olduğu gibi ve gelecekte AK Parti’ye gönül veren kardeşlerimi tek tek dolaşacağım. Onlarla birlikte daha da güçleneceğiz. Keskin’de AK Parti rüzgarı daha da esecek. Bizim kapımız da gönlümüzde herkese açık. Gönül kıran değil gönül bağı kuran olacağız. Tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz” ifadesini kullandı.  HABER: Yakup Özcan

Benzer Haberler

MHP’de Keskin ve Bahşılı İlçe Kongreleri Tamamlandı

yonetici

SP’dan umut ormanı çalışması

Hasandede’den AK Parti’ye katılım

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x