Keskin

Keskin’de yürütülen çalışmalar yerinde incelendi

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Keskin ilçesini ziyaret eden Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, ilçede yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

ÇARŞI ESNAFINA ZİYARET

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenen ve İl Özel İdaresi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Keskin Belediyesinin işbirliği ile yürütülen sokak sağlıklaştırılma çalışmalarının yapıldığı çarşıda incelemelerde bulunan Vali Sezer, çalışmalara ilişkin olarak yetkililerden bilgi aldı. Çarşı esnafını da ziyaret eden Vali Sezer, esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar dileğinde bulundu. Daha sonra beraberindekilerle birlikte restorasyon işlemleri tamamlanan tarihi bir konağı ziyaret eden Vali Sezer, “ İl Özel İdare ve Belediye işbirliği ile Keskin’de bulunan tarihi konaklar bir bir restore ediliyor. Sırada hazırlıkları tamamlanan Kibrithane, Fişekhane ve Bedesten var “ diye konuştu.

YENİ OKUL BİNALARINDA İNCELEME

Çarşı ve Konak ziyaretlerinin ardından yapım çalışmalarında sona gelinen 24 derslikli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Keskin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Keskin Cumhuriyet Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan Vali Sezer, binanın teknik özellikleri ve yapım aşamaları hakkında bilgi aldı. İnceleme ziyaretlerinde Vali Sezer’e, Keskin Kaymakam Vekili Ali Yılmaz, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer ve ilgililer eşlik etti. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Keskin’e Köylü Pazarı

yonetici

Keskin’de Doğalgaz için ilk kazma vuruldu

yonetici

Keskin gençlik merkezinden örnek çalışma

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x