Manşet

Kırıkkale bisikletleri geliyor

Kamu- özel sektör iş birliği ile Yahşihan Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde hayata geçirilecek olan atölyede, Kırıkkale’nin markası olan bisikletler üretilecek.

KIRIKKALE MARKASI OLACAK

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve beraberindeki heyet, Yahşihan Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde hayata geçirilecek olan atölyeyi ziyaret etti. Okul bünyesinde, Kırıkkale Valiliği koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale Üniversitesi, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü ve özel sektör iş birliği ile hayata geçirilecek olan atölyede, Kırıkkale’nin markası olan bisikletler üretilecek.

KIRIKKALE’YE ÖZGÜ OLACAK

Vali Sezer ve beraberinde Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’le birlikte atölyede incelemelerde bulunarak çalışmalarla ilgili bilgi aldı. 3 katlı binada inşaat çalışmaları devam eden atölyede Ramazan Bayramı sonrasındaki haftalarda marka ve modelleriyle Kırıkkale’ye özgü bir bisiklet üretimine geçilmesi planlanıyor. HABER:Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x