Kırıkkale

Kırıkkale dezenfekte ediliyor

Kırıkkale Belediyesi ekipleri, bir taraftan mahallelerde yıkama ve temizlik çalışmalarını sürdürürken diğer tarafta da yoğunluk oluşan yerlerde dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

CADDE VE SOKAKLAR YIKANIYOR

COVİD-19 salgınında yüksek riskli iller arasında bulunan Kırıkkale’de bir taraftan denetimler sürürken, diğer taraftan da koruyucu çalışmalar devam ediyor. Koronavirüs salgınının önlenmesi kapsamında en önemli rol oynayan temizlik için Kırıkkale Belediyesi ekipleri her alanda hummalı şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kırıkkale Belediyesi ekipleri, bir taraftan mahallelerde yıkama ve temizlik çalışmalarını sürdürürken diğer tarafta da  dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

MAVİYE DÖNDÜRMEK İÇİN MÜCADELE

Salgının önlenmesi noktasında önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Salgın kuralları kapsamında sosyal mesafe-maske-hijyen kurallarına sıklıkla uyum gösteriyoruz. Denetimler ve dezenfekte, temizlik çalışmalarımızla inşallah virüsü yeneceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde turuncu olan şehrimizi inşallah maviye döndürmenin çabası içerisindeyiz” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x