17.4 C
Kırıkkale
10/08/2022
Ekonomi

KIRIKKALE EKONOMİSİ KONUŞULDU

Mesleki konularda görüş alışverişinde bulunmak ve sorunlara ortak çözümler üretmek amacıyla 3 ayda bir yapılan Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasının Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı Ticaret Borsasının ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda bir taraftan Kırıkkale ekonomisi detaylarıyla ele alınırken, diğer taraftan sorunların tespiti ve ortak çözüm önerileri konuşuldu.

 

ODA-BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI YAPILDI

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 99. Maddesi uyarınca mesleki konularda görüş oluşturmak amacıyla 3 ayda bir gerçekleştirilen Oda-Borsa Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer Başkanlığında gerçekleştirildi. Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer, “Oda/Borsa Müşterek toplantımıza ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. Oda/Borsa olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Kırıkkale ekonomisine neler kazandırabiliriz, sorunların tespiti ve çözüm yolları, üyelerimize daha iyi nasıl hizmet edebiliriz bunları konuşacağız. Toplantımızın Kırıkkale ekonomisine hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

Ortak toplantılarla sorunların tespiti ve çözümü konularında daha etkili olmayı amaçladıklarını ifade eden TSO Başkanı Varlı’da, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası’nın yıllardır birlik ve beraberlik örneği teşkil edecek bir uyum içinde çalışmalar yaptığını hatırlattı. Varlı, ‘Müşterek toplantılarımızda birlikte alacağımız kararlar ve atacağımız adımlarla çok daha iyi işlere imza atacağımıza inancım sonsuzdur. Burada alınacak kararların şimdiden ilimiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum’ dedi. Müşterek toplantıda Kırıkkale genel ekonomik durumu ve bir sonraki toplantının tarihinin belirlenmesi konuları görüşüldü. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

TSO kalite denetimini başarıyla tamamladı

Kredi Kefalet kooperatifi esnafın kredi limitleri artırdı

yonetici

TR71’de TÜFE Türkiye ortalamasının üzerinde

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x