Kırıkkale

Kırıkkale eşrafı Köstekli ağabeyini kaybetti

Kırıkkale’de hemen hemen her kesimin sempatisini kazanan, şehrin mihenk taşlarından Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı ve İŞKUR Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Köstekli (73) hayatını kaybetti. Köstekli son yolculuğuna baba ocağı Keskin ilçesinden uğurlandı.

 

3 GÜN ÖNCE ANJİYO OLMUŞTU

Bir süredir yaşadığı beyin damarlarındaki problem nedeniyle tedavi gören, 3 gün önce de beyin damarlarından anjiyo olan Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı ve İŞKUR Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Köstekli (73) hayatını kaybetti.  Ankara Şehir Hastanesinde 3 gündür tedavi gören Köstekli beyinde damar tıkanıklığı sebebiyle anjiyo olmuştu. Beyin kanaması, tansiyon düşüklüğünün ardından kalp yetmezliği yaşayan Köstekli doktorların tüm müdahalesine rağmen hayata gözlerini yumdu.

 

KESKİN İLÇESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Kırıkkale’de oldukça sevilen KESOB Başkanı Köstekli’nin ani vefatı şehirde büyük üzüntüyle karşılandı. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı başta olmak üzere şehrin yöneticileri, STK temsilcileri ve önde gelen simaları yayımladıkları mesajlarla Köstekli ailesine taziyelerini iletti. Merhum Başkan Köstekli’nin cenazesi baba ocağı Keskin ilçesinden kaldırıldı. Pandemi dolayısıyla tam kapanma sürecinin yaşandığı günlerde yaşamını yitiren Başkan Köstekli’nin cenazesi sevenlerinin katılımıyla toprağa verildi. Bizlerde Yenigün Gazetesi ailesi olarak merhum Başkan Süleyman Köstekli’ye Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x