16.5 C
Kırıkkale
07/07/2022
Kırıkkale

Kırıkkale’de muhasebeciler bilgilendirildi

 

EDM Bilişim ve Kırıkkale  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliğinde Sektöre E-Fatura ve E-Defter, E-Bordro konulu seminer gerçekleştirildi. Toplantıda uzmanlar muhasebecileri bilgilendirirken gelen sorulara cevaplandırdı.

 

PROGRAMLARIN DEVAMI GELECEK

Gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Kırıkkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Engin Avcı, bu tür programların devam edeceğini vurguladı. Başkan Avcı “Güzel bir çalışmaya imza attık. Sağ olsunlar meslektaşlarım beni kırmayarak, programa katıldı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrada bu ve buna benzer çalışmalarımızın yanında sosyal aktivitelerimze devam edeceğiz” diye konuştu. Edm Kırıkkale Bayii Emre Altıner, katılımcılara teşekkür ederek kısa bir konuşma yaptı. Edm Bilişim Bölge Müdürü Nisam Sert ise E-Fatura ve E-Bordro hakkında bilgi aktardı. Edm Merkezi ile canlı yayına geçerek şirket hakkında bilgiler verdi. Edm Bilişim Bölge Müdürü Nisam Sert, “450+ ERP ve muhasebe programı ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programı içinden oluşturduğunuz faturalar, irsaliyeler, makbuzlar ve biletler otomatik olarak muhatabına gönderilir. Gelen faturalarınız ise ERP ve Muhasebe Programınızın cari ve stoklarına otomatik işlenerek müşavirinizin programına otomatik olarak aktarılır” diye konuştu.

 

PORTAL AKTİVASYONLARI ÜCRETSİZ

Sert konuşmasının devamında “EDM, aylık sabit, yıllık sabit, güncelleme, kota aşımı gibi her ne ad altında olursa olsun etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz! Kalan kontörünüz ay sonu ve yıl sonu gibi bahanelerle yanmaz, 5 yıl boyunca devreder. e-Fatura portal aktivasyonları ücretsizdir. Siz, e-Dönüşüm için EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra gereken tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından eksiksiz yerine getirilir. Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve Elektronik İmza servisleri (e-imza) ve bu servislere dayalı verilen Elektronik Bordro, Ücret Pusulası ve Zaman Çizelgesi, Elektronik Mutabakat, Elektronik Tebligat, Elektronik İhtar hizmetleri için de tüm başvuru, aktivasyon, kurulum ve eğitim işlemleri EDM saha temsilciniz tarafından kendi yerinizde uygulanır. e-Faturalarınız, e-İrsaliyeleriniz, e-Defterleriniz, e-Makbuzlarınız, e-Biletleriniz, bordrolarınız, ücret pusulalarınız, zaman çizelgeleriniz, tebligatlarınız, ihtarlarınız ve mutabakatlarınız EDM sistemlerinde 10 yıl boyunca 4 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Faturalarınıza dilediğiniz an çevrimiçi erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve PDF baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz! Türkiye’nin her ili ve ilçesinde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliğinin yanı sıra, EDM merkezde, 7/24 arayabileceğiniz bir asıl bir de yedek olmak üzere tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde uzman müşteri temsilciniz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman temsilcilerinize cep telefonu ve e-Postayla ulaşarak anında hizmet alır, hatta gece ve resmi tatiller dahil, bu iletişim noktaları üzerinden teknik nöbet merkezimize otomatik aktarılırsınız. EDM, Türkiye’nin tüm internet tarayıcıları ve yazılımlarıyla java bağımsız çalışabilen, Devlet Elektronik Yazışma Protokolü ile tam uyumlu olan ilk ve tek teknolojisine sahiptir” dedi. HABER: Yakup Özcan

Benzer Haberler

Gürültüsüz yaşam ellerimizde

DANE KAYBINA İZİN YOK

Yerel basına destek olmaya devam edeceğiz

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x