16.5 C
Kırıkkale
07/07/2022
Spor

Kırıkkale’nin göğsünü kabarttılar

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversiteler Arası Spor Müsabakalarında (Ünilig) voleybol, kick boks, güreş ve tenis branşlarında madalya kazanan öğrencilerimiz ve antrenörleri ile buluştu. Rektör Aslan sporcuların başarısıyla Kırıkkale’nin göğsünü kabarttığına dikkat çekti.

 

ÖNEMLİ DERECELER ALDILAR

Rektörlük Senato salonundaki toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Başalan, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sinan Ayan, Prof. Dr. Murat Bilge, Doç. Dr. Feyza Meryem Kara, Doç. Dr. Halil Sarol, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Murat Uygurtaş ve Dr. Öğr. Üyesi Rüstem Orhan, Öğr. Gör. Nuri Sofi, Öğr. Gör. Rafet Ünver, Öğr. Gör. Yusuf Kaya Demir, Öğr. Gör. Hülya Ant, Arş. Gör. Mehmet Ceylan ile öğrencilerimiz katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, 1. Lig Voleybol Grup Müsabakaları üçüncüsü kadın voleybol takımı, 61 kilo serbest güreş üçüncüsü Orhan Toprak’ı, Kırıkkale Üniversitesine Tenis 2. Lig Grup ikinciliğini kazandıran Anıl Çağrı Güven, Fatih Tuğrut ve Mesut Tuğrut’u, Kick Boks 74 kg Point Fighting ikincisi Ömer Şaduman Akpınar’ı, 86 Kg Full Contact ikincisi Ufuk Karaüzümcü’yü, 65 Kg Kick Light ikincisi Ebru Ünver’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Rektör Aslan, müsabakalara hazırlık süresi boyunca öğrencilerin maddi ve manevi olarak yanında olan, tecrübe ve bilgilerini onlarla paylaşan antrenör Öğr. Gör. Rafet Ünver, Öğr. Gör. Yusuf Kaya Demir, Öğr. Gör. Hülya Ant ve Arş. Gör. Mehmet Ceylan’a da özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Antrenör öğretim görevlileri, sporcular ve diğer katılımcıların düşünce ve görüşlerini paylaştığı toplantıda Rektör Aslan sorulara cevap verdi ve yönetim olarak sportif faaliyetlere, sporculara ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını ifade etti. Kırıkkale Üniversitesi adına başarı kazanmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren sporcular ve antrenörler, destekleri ve nazik davetleri dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan’a ve Üniversite yönetimine teşekkür ederek ilerleyen süreçte daha büyük başarılar elde edeceklerine ilişkin inançlarını belirttiler. Ziyarette Rektör Aslan başarılı sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Benzer Haberler

Ali Kemal’e af çıktı

Keşiflere her geçen gün yenileri ekleniyor

yonetici

Spor Lisesinin şampiyonları

Yenigün Gazetesi
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x