8.4 C
Kırıkkale
25/09/2021
Siyaset

Kırıkkale’ye Gençlik ve Spor yatırımları

Ankara’da Kırıkkale’ye yapılan, yapılmasına devam eden ve yapılacak olan Gençlik ve Spor yatırımları değerlendirildi. Bakanlık nezdinde yapılan girişimlerin sonuç verdiğine vurgu yapan Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, 13 değişik yatırımın başlatıldığını söyledi.

UYUMLU ÇALIŞMA MEYVELERİNİ VERİYOR

Başkentte yapılan görüşmenin içeriğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan “Kırıkkale’miz için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya ve bu uyumun meyvelerini almaya devam ediyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat başkanlığına uzun süredir yaptığımız girişimler neticesinde Kırıkkale’mize gerçekleşecek Gençlik ve Spor Yatırımları netleşmiştir. Buna göre Kırıkkale merkeze 3 bin 500 kişi kapasiteli yeni bir spor salonu yapılması kararlaştırılmıştır.

KIRIKKALE’MİZE HAYIRLI OLSUN

Başkan Kaplan “Çelebi ilçemize Bir Adet Gençlik Merkezi yapılması, Bir Adet Bisiklet Yolu yapılması. Çerikli’mizde İki Parkımıza Açık Spor Tesisi yapılması. Delicemize Fatih Mahallesinde Bulunan Spor Salonun Tefrişatının yapılması. Keskinimize Bir Adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası yapılması, bir Adet Açık Spor Tesisi Yapılması ve bir Adet Bisiklet Yolu yapılması. Balışeyh İlçemize iki Adet Açık Spor Tesisi Yapılması, bir Adet Bisiklet Yolu yapılması. Bahşılı İlçemize Bir Adet Bisiklet Yolu yapılması. Yeni yatırımlarımız Kırıkkale’mize, ilçelerimize hayırlı olsun. Yatırımların Kırıkkale’mize kazandırılmasında emekleri olan Milletvekilimize, Valimize, İl Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanlarımıza, İlçe Belediye başkanlarımıza teşekkür ederiz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.  HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Öztürk’ten Sahte Hesaplar İçin Kanun Teklifi

yonetici

Can Devir Teslim Törenine Neden Katılmadı

yonetici

Belediye’den Yoğun Mesai

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x