16.6 C
Kırıkkale
17/05/2021
Kırıkkale

Köy yollarına Mayıs ayında başlanacak

Kırıkkale İl Özel İdaresince köylere yönelik olarak Mayıs ayında başlayacak kilit parke ve beton yol yapım çalışmaları hazırlık toplantısı, Vali Yunus Sezer’in başkanlığında gerçekleştirildi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan toplantıda yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

ÜRETİMİ KENDİ TESİSLERİNDE YAPACAK

İl Özel İdare Toplantı Salonunda gerçekleşen ve İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan ve ilgili personelin katıldığı toplantıda, köy yollarının iyileştirilmesi ve eksik kalan köy yollarının yapımı hususlarında değerlendirmelerde bulunuldu. Mayıs ayında başlanılacak yol çalışmaları için gerekli tüm hazırlıkların yapılması talimatı veren Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, “İl Özel İdaresi Beton Santrali ve Kilit Parke Üretim Tesisinde üreteceğimiz kilit parke ve beton ile tüm köylerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

TÜM KÖYLERE HİZMET GÖTÜRÜLECEK

Kırıkkale İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara “İl Özel İdaremizce köylerimize yönelik olarak Mayıs ayında başlayacak kilit parke ve beton yol yapımı çalışmaları hazırlık toplantısını gerçekleştirdik. İl Özel İdaresi Beton Santrali ve Kilit Parke Üretim Tesisinde üreteceğimiz kilit parke ve beton ile tüm köylerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. Tüm köylerimizin sorunu kalmayana kadar çalışmalarımız hızla devam edecek” dedi.  HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Başkan Saygılı’dan 81 İle 81 Süt Şekeri

yonetici

Belediye basında Baydar dönemi

yonetici

Şehitler Anıtı Tamamlandı

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x