Kırıkkale

KTSO’dan Ramazan yardımı

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren ihtiyaç sahibi 800 aileye Ramazan ayı içinde gıda çeki dağıtımı yapıldı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞILDI

Tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgının şehrimizdeki etkilerini azaltmak ve en az etkiyle atlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımında bulundu. Meclis üyeleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak 100’er TL değerinde 800 adet alışveriş çeki dağıtımı gerçekleştirildiğini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, oda olarak her yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen gıda yardımları ve okul sezonu başında yapılan eğitim yardımları ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya çalıştıklarını söyledi.

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Başkan Varlı “Devletimizin virüs salgını nedeniyle mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza bir dizi destek verdiğini biliyoruz. Bizlerde Kırıkkale TSO olarak bu süreçte üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl Ramazan ayı için meclis üyelerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak 800 Alışveriş Çeki dağıtımı yaptık. Pandemi sürecinde üyelerimizle irtibatımızı da en üst seviyede tutmaya gayret ediyor, üyelerimizden aldığımız bildirimleri devletimizin ilgili birimlerine iletip çözüm aşamalarını yakından takip ediyoruz. Ülke olarak karşılaştığımız her sorunda olduğu gibi bu salgından hep birlikte kurtulacağımızı biliyoruz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x