Siyaset

Mahalle bizim gençlik bizim

Kırıkkale AK Parti Gençlik Kolları tarafından ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programları devam ediyor.  AK Parti Gençlik Kolları’nın bu haftaki durağı Yaylacık Mahallesi oldu.

 

SİZLERLE OLMAK BİZLERE GÜÇ VERİYOR

‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programı çerçevesinde AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan Başkanlığında bir araya gelen gençler, sohbet ederek gündemi değerlendirdiler. Yapılan programın ardından gazetecilere değerlendirmede bulunan Başkan Özaslan, “’Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmalarımıza Yaylacık Mahallemizde devam ediyoruz. Kim var diye sorulduğu zaman sağına ve soluna bakmadan ben varım diyen genç kardeşlerimizi görmek, onlarla hemhal olmak bizlere güç veriyor”

 

GENÇ KARDEŞLERİMİZE ULAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Özaslan, “Gittiğimiz her yerde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyoruz. Adım adım yılmadan usanmadan genç kardeşlerimize ulaşmaya devam edeceğiz. Davamızı; kör dünyanın göbeğine, kuşların gözbebeğine, yola, ağaca, pınara, esen yele, yağan kara, bebeklerin avucuna, minarelerin burcuna, kara taşa, kor ateşe yazacağımız güne kadar bize durmak, duraksamak haramdır!” dedi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak

14 Okul Deprem Riski Altında

yonetici

Birlikte güçlüyüz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x