4.1 C
Kırıkkale
08/12/2021
Siyaset

MHP Kırıkkale’yi adım adım gezdi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından düzenlenen ve hafta sonu gerçekleşen Adım adım 2023; il il Anadolu Temalı Kırıkkale programını değerlendiren MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini söyledi.

 

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu yaptığı değrelendirmesinde “Adım adım 2023; il il Anadolu Temalı Kırıkkale programımızı gerçekleştirdik. Öncelikle STK Başkanlarıma, Köy ve Mahalle muhtarlarıma, Basınımızın vefakar temsilcilerine, ilçe başkanlarıma, Belediye Başkanlarıma, teşkilatımın bütün kademelerine, Genel Başkanımızın talimatı ile ilimize gelen Genel Başkan Yardımcımız Pelin Yılık hanımefendiye, Milletvekilimiz Halil Öztürk, Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, MYK üyemiz Kadir Şekerci ve MDK Üyemiz Ahmet Korhan Mastı’ya katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Türkiye’de siyasi istikrarın, toplumsal huzur ve sükûnun yegâne güvencesi mevkiindeki Cumhur İttifakı, milletimizin teveccühüne bir kez daha mazhar olacaktır” diye konuştu.

 

GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Başkanı Baloğlu “MHP, Cumhur İttifakının Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşımak üzere hayata geçirdiği ve geçireceği projeleri anlatmak, talep ve beklentileri dinlemek üzere, toplumun çeşitli kesimleriyle daha yakından temasa geçmeyi hedeflemektedir. Bu çerçevede partimiz genel merkezinin düzenlediği Adım Adım 2023: İl İl Anadolu turunun Kırıkkale programı yapılmıştır. Milletvekillerimizin MYK-MDK üyelerinden oluşan heyet ilimizi ziyaret etmiş ve şehrimizin dört bir yanında ziyaretler ve sohbetler gerçekleştirerek kanaat önderleri, muhtarlar, sivil toplum örgütleri, gönüllü kuruluşlarımız ve esnaflarımızla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmuştur. Alınan görüş ve talepler genel merkezimize iletilecektir” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Çiftçimizin yanında olmaya devam edeceğiz

yonetici

İl Başkanı Belli Oluyor

yonetici

Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x