Yaşam

Miss Angel of Turkey üçüncüsü Kırıkkaleli Altınel

ÜNLÜLERİN TERCİHİ ALTINEL OLDU
Miss Angel of Turkey  oragnizatörlüğünde yapılan yarışma üç adımdan oluşturuldu. İlk adım da yapılan başvurular arasında ön elemeler gerçekleştirildi. Ankara’da gerçekleştirilen yarışma değişik mekanlarda çeyrek final yarı final ve final şeklinde basamakla yapıldı. Ankara Next Garden da gerçekleştirilen final programında Kırıkkaleli Açelya Altınel ise jüri üyeleri Tuba Özay, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu gibi isimlerden olumlu puan alarak rakipleri arasından öne çıkmayı başardı.

DERECEYE GİRECEĞİMİ DÜŞÜNMÜYORDUM
14 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen final yarışmasında üçüncü olmayı başaran Açelya Altınel, yarışmaya başvuru yaparken dereceye girebileceğini düşünmediğini belirterek, “ Ailemin desteği vardı ancak ben dereceye girebileceğimi düşünmüyordum. Sadece başvuru yaparak bu tür bir organizasyonda yer almak istemiştim.” dedi. Altınel, yarışma süresince sürekli artan bir heyecan yaşadığını sözlerine ekleyerek “Final bölümünde jüriyi gördüğümde heyecanım bir kat daha arttı. Türkiye’de bu alanda isim yapmış kimselerin karşısına çıkmak beni onurlandırdı. Tuba Özay tarafından taçlandırılmakta benim için gurur verici oldu” sözlerine yer verdi.

EĞİTİMİMİ SÜRDÜRECEĞİM
Eğitimini aksatmadan sürdüreceğini söyleyen Miss Angel of Turkey üçüncüsü Açelya Altınel, hedefinin psikoloji okumak oludğunuda sözlerine ekledi. Altınel, “İnsanları anlamanın önemini biliyorum. Empati yaparak yaşamayı seviyorum. İnsan psikolojisini takip ederek, onlarla iletişim kurarak katkım olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de psikolog olmayı hedefliyorum” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x