Gündem

MKE A.Ş. İşçi adaylarını çağırmaya başladı

Bir Süre önce personel alımına çıkan ve son müracaat tarihi olarak 30 Eylül’ü belirleyen Makina Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi iş alımı için başvuran şartları taşıyan adayları yazılı sınava çağırmaya başladığı öğrenildi.

 

YAZILI SINAVA ÇAĞRI

Ağırlıklı olarak Kırıkkale’de fabrikaları bulunan Makina Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi bir süre önce personel alımı için ilana çıkmıştı. Kariyer net üzerinde alınan başvuruların değerlendirilmeye alınmaya başlandığı, yeterli şartları taşıyan adayların yazılı sınavına çağırmaya başlandığı belirtiliyor. MKE A.Ş.’nin müracaat eden adaylara mesaj yoluyla ulaşarak sınav yer, tarih ve saatleriyle ilgili bilgiler verdiği öğrenildi.

 

13 DEĞİŞİK İŞ KOLUNDA ALIN YAPILACAK

MKE A.Ş. bilindiği gibi Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’daki fabrikalarında çalıştırılmak üzere Vinç Operatörü, Kaynak Operatörü, Makine Teknolojileri Operatörü, Bakım Çalışanı (Mekanik), Tezgah ve Cnc Operatörü, Kimyasal Proses Operatörü, Bakım Çalışanı (Elektrik/Elektronik/Otomasyon), Forklift Operatörü, Isıl İşlem ve Yüzey İşlem Çalışanı, Çelik ve Pirinç Üretim Çalışanı, Tesis Bakım Çalışanı, Çelik ve Pirinç Üretim Çalışanı, Üretim Kalite Kontrol Çalışanı olmak üzere 13 değişik iş kolunda yeni personel istihdam edeceğini duyurmuştu. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

MKE, ROKETSAN ve ASELSAN gibi olacak

yonetici

15 Temmuz Milli Birlik Günü etkinlikleri başladı

Belediye’den Yoğun Mesai

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x