16.8 C
Kırıkkale
09/08/2022
Siyaset

MKE büyüyecek Kırıkkale büyüyecek

MKE’nin yeni işçi istihdamına çıkmasını değerlendiren Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan “MKEK’da statü değişikliği sayesinde yatırım ve istihdam artmaya devam ediyor. Savunma Sanayi ve Kırıkkale’mizin göz bebeği MKE büyüyecek, Kırıkkale büyüyecek” diye konuştu.

 

SÜRECİ UYUM İÇERİSİNDE TAKİP ETTİK

MKE’nin statü değişikliğinin ardından işçi alımı başlatması Kırıkkale’de memnuniyetle karşılandı. MKE’nin işçi alımına çıkmasını değerlendiren Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan “Milletvekilimiz Ramazan Can’ın gayretleri ve yoğun mesaisiyle başlayan MKEK’nın statü değişikliği sürecinde ağır eleştiriler yapılmasına rağmen, Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, Milletvekilimiz Ramazan Can ve teşkilatımızla uyum içerisinde süreci takip ettik” ifadesini kullandı.

 

ŞEHRİMİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başka nKaplan “Bugün geldiğimiz noktada birlik beraberliğimizin meyvelerini almaya devam etmekle birlikte, statü değişikliğinin ardından MKE’de yatırım ve istihdam artmış, başta Milletvekilimizin yoğun gayretleri ve teşkilatımızın desteğiyle MKEK Genel Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucu personel alımlarında iyileştirmeler yapılmıştır.  MKEK ile kurulan Kırıkkale’miz, yine MKEK ile büyüyüp gelişmeye devam edecektir. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Milletvekilimiz Belediye Başkanımız ve teşkilatımızın bütün kademeleriyle uyum içerisinde olmaya, şehrimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Keskinlileri Kimse İtibarsızlaştıramaz

yonetici

MHP’li Öztürk Komisyonda MKE Çalışanlarını Savundu

yonetici

Adalet çalışanlarının beklentileri karşılanmalıdır

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x