4.1 C
Kırıkkale
08/12/2021
Gündem

MKE KAMU TOPLU SÖZLEŞMESİNDEN ÇIKACAK DİYENELERE TOKAT GİBİ CEVAP

 

KESKİNKILIÇ DENETİM KURULUNDA

MKE’nin Kamu Toplu Sözleşmesinden çıkacağı yönündeki kasıtlı olarak çıkartılan söylentileri çürüten bir gelişme yaşandı. MKE Genel Müdür Yardımcısı Ali Keskinkılıç önceki gün gerçekleşen Türkiye Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri sendikası genel kurulunda denetim kurulu üyeliğinde görev aldı.

 

İDDİALAR ÇÜRÜTÜLDÜ

Türkiye Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri sendikası (TÜHİS) 32. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara Hilton Garden Inn da yapıldı. Yapılan genel kurulda MKE’nin Kamu Toplu Sözleşmesinden çıkacağı yönündeki kasıtlı olarak çıkartılan söylentileri çürüten bir gelişme yaşandı. MKE Genel Müdür Yardımcısı Ali Keskinkılıç bu Kongrede Denetim Kuruluna seçildi.

 

MKE SÖZLEŞMEDE OLMAYA DEVAM EDECEK

Genel Müdür Yardımcısı Keskinkılıç “290 Kamu Kuruluşunun üye olduğu ve 600 bin Kamu işçisi ile Toplu sözleşme imzalayan THUİS Kamunun tek işveren sendikası. MKE’nin kamudan çıktı diyenlere artık kamu toplu sözleşmesinde olmayacak diyenler şimdi ne diyecek merakla bekleniyor. Bu seçimde MKE kamu işverenler sendikasında temsil edilmesi Kamu şirketi olduğunun ve Kamu topu sözleşmesinde olmaya devam edeceğinin en büyük kanıtı” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

VERİLERE ULAŞIM KOLAYLIĞI

yonetici

Kırıkkaleliler Vakfı 13. olağan genel kurulu yapıldı

Yenigün Gazetesi

Kırıkkale Öğretmen Evinde Misafir edilen sağlık çalışanlarına 5 yıldızlı hizmet veriyor

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x