Kırıkkale

Ödüller sahiplerini buldu

Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığınca düzenlenen “trafik” konulu resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

 

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

“Trafik Kazalarının Azaltılması Projesi” kapsamında ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler için valilikte ödül töreni düzenlendi. Törene katılan Vali Yunus Sezer, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Özmen, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Sezer ve beraberindekiler, daha sonra valilikte sergilenen resimleri inceledi.

 

İŞTE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Kırıkkale genelinde katılım sağlanan yarışmaya gönderilen eserler İl Milli Eğitim Müdürlüğünce oluşturulan komisyon tarafından değerlendirildi. Yarışmaların resim kategorisinde, Şehit Erdem Mut Ortaokulundan Fatma Mahbubi 1’nci, Şehit Erdem Mut Ortaokulundan Fatma Zehra Akgün 2’nci ve Şehit Erdem Mut Ortaokulundan İrem Türken ise 3’ncü olmuşlardır. Şiir yarışmasında Şehit Erdem Mut Ortaokulundan Kerem Efe Çalı 1’nci,Karakeçili İlkokulundan Cansu Pilavcı 2’nci,Milli Eğitim Vakfı Ortaokulundan Eylül Savaş 3’ncü oldu. Haber: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x