-1.9 C
Kırıkkale
10/04/2021
Sağlık

Özel Yaşam kadrosuna yeni hekim

 

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi kadrosuna yeni bir hekim daha katıldı. Uzman Psikiyatrist Doktor Reha Soylu Yaşam’da göreve başladı.

 

 

HASTA KABUL EDİYOR

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi kadrosuna deneyimli bir Psikiyatrist hekim katıldı. Uzman Psikiyatrist Doktor Reha Soylu Yaşam’da hasta kabul etmeye başladı. 1989-1990 yıllarında T.C. Sağlık Bakanlığında Kayseri Sağlık Ocağında pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini tamamlayan Soylu, kamu ve özel sağlık kuruluşlarında görevine devam etti. Hollanda’da bir süre hem eğitim alan ve hem de görev yapan Soylu, Yaşam Hastanesi’nde görevine devam ediyor. Mesleki ilgi alanları ADHD (yetişkinler), Biyolojik Psikiyatri, Transkültürel Sosyal Psikiyatri olan Soylu, donanımlı bir kariyere sahip.

 

TEDAVİ UYGULAYACAK

Hastaneden yapılan açıklamada, “Ve nihayet Psikiyatri Uzmanımız aramıza katıldı. Psikiyatrik hastalıkların tedavisinde tecrübeli doktorumuz Reha SOYLU hocamız hasta kabulüne başladı. Hastanemizde psikiyatrik hastalıkların yatarak tedavisi de yapılmaktadır” bilgisi verildi. Soylu, alkol ve madde bağımlılığı, depresyon, bipolar bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk, kişilik bozuklukları, disosiyatif bozukluklar, panik bozukluk ve anksiyete bozuklukları, şizofreni ve  diğer psikotik bozukluklar konusunda tedavi uygulayacak.  Haber: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Kırıkkale’de sağlık personellerinden evde kalın çağrısı

yonetici

Kırıkkale Bin Kişiyi Ağırladı

yonetici

Kırıkkale’de Hileli Ürün Satıp Ceza Yazılan Kasap Kim

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x