20.2 C
Kırıkkale
08/08/2022
Ekonomi

Palandöken’dan Cebeci’ye hayırlı olsun ziyareti

 

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Osman Cebeci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Kırıkkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek, yeni Birlik Başkanı Osman Cebeci’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu. KESOB Başkanı Osman Cebeci ve KESOB yönetimi tarafından karşılanan TESK Genel Başkanı Palandöken buradan hep birlikte birlik binasına geçerek makamda Birlik Başkanı Cebeci ve oda başkanlarıyla bir süre görüştü. KESOB yönetimiyle bir süre görüşen Palandöken, “Hepiniz bir ekibin insanlarısınız ve sizleri böyle birlik ve beraberlik içerisinde görmek inanın bana güven ve mutluluk verdi. Allah’a çok şükür Osman Cebeci kardeşimizi burada başkan olarak görmek de bizi sevindirdi. Çünkü kendisinin bu esnafa çok iyi hizmet edeceği kanaatindeyim. Osman Cebeci genç ve dinamik birisi ve sizlerle olan diyaloguna da özen göstererek hepimizi birbirimizin ihtiyaç duyduğu o sevgi seline gark edeceğine de hiç şüphem yok” diye konuştu.

BİRLİK VE BAREBERLİK VURGUSU

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KESOB Başkanı Osman Cebeci, 15 Mayıs’ta yasa gereği genel kurullarını yaptıklarını ve yönetim kurulu üyelerinin takdiri sayesinde de Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilerek göreve başladığını söyledi. Cebeci, Palandöken’e KESOB Yönetimi ve kendilerine bağlı Oda Başkanlarıyla her zaman için yanlarında olacaklarını da söyleyerek birlik ve beraberlik içerisinde her türlü sorunun üstesinden gelerek esnafa en iyi hizmeti vereceklerinden asla şüphe duyulmamasını istedi. HABER: Elif Önal

Benzer Haberler

ALIN TERİ İLE AKIL TERİNİ BİR ARAYA GETİREN FUAR

Yenigün Gazetesi

BEREKETLİ OLSUN

TR71 bölgesinde TÜFE yıllık yüzde 12,75 oldu

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x