4.1 C
Kırıkkale
08/12/2021
Gündem

Rollerine aşkla bağlı olanlar sahnenin ölçüsüyle ilgilenmezler

DELİCE BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ÖZDEM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ VE EKLEDİ;

Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem ilçede sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi, yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Atık su arıtma tesisinin tamamlanarak devreye alındığını belirten Başkan Özdem “Rollerine aşkla bağlı olanlar sahnenin ölçüsüyle ilgilenmezler” diye konuştu.

 

ATIK SU ARITMA TESİSİ DEVREYE ALINDI

Delice ilçesinde yatırımlar bir bir hayata geçiyor. Yapımına bir süre önce başlanan Atık su arıtma tesisi devreye alındı. 394 Konut, 12 ticari dükkan bulunan ikinci Etap TOKİ konutlarının inşaatı ve peyzaj çalışmaları, Sanayi sitesi ve yöresel ürünler satış merkezi inşaat çalışmaları hızla ilerliyor. Sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Özdem bu çalışmaların da kısa zaman içerisinde tamamlanarak devreye alınacağını söyledi.

 

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Özdem “Yarınlarımıza daha temiz bir doğa bırakmak için çalışıyoruz. Atık su arıtma tesisimizi tamamlayıp, faaliyete geçirdik.Son sistem makinalar kullanarak kurduğumuz tesisimizde tarımsal sulamada kullanılabilecek değerde suyu elde ettik. İlçemize Hayırlı Uğurlu Olsun. Yapımı hızla devam eden Sanayi sitesi ve yöresel ürünler satış merkezimizin inşaatını yerinde inceledik. İçerisinde 394 Konut, 12 ticari dükkan bulunan 2.Etap toki konutlarımızın inşaatı ve peyzaj çalışmaları hızla devam ediyor. Kısa zamanda tamamlanacak inşallah. Biz hizmetimize devam edeceğiz.  Rollerine aşkla bağlı olanlar sahnenin ölçüsüyle ilgilenmezler” dedi. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Biz Bize Yeteriz Türkiyem

yonetici

Kırıkkale’de Ramazan ve Covid-19 denetimleri

yonetici

Vali Sezer’e sel bölgesindeki çalışmaları koordine etti

Yenigün Gazetesi
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x