1.9 C
Kırıkkale
10/04/2021
Sağlık

Sağlık çalışanlarına karanfilli kutlama

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Yüksek İhtisas Hastanesi ile Yenişehir Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu´nda görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini tebrik etti, karanfil dağıttı.

 

ZİYARETTE BULUNDULAR

Daha önceki dönemlerde olduğu gibi Koronavirüs salgını süresinde de ilk günden itibaren fedakarca görev yapan sağlık çalışanları, 14 Mart Tıp Bayramını da görev başında geçirdi. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, Yüksek İhtisas Hastanesi ile Yenişehir Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda  görev yapan sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.  Vali Sezer ve Belediye Başkanı Saygılı sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak, karanfil dağıttı.

ÖZVERİLİ VE FEDAKARCA

Hastane ziyaretlerinin ardından açıklamada bulunan Vali Yunus Sezer, “Her koşulda insanımızın ve insanlığın sağlığı için büyük bir fedakarlık ve özveri ile çalışan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Büyük bir özveri ve gayretle görev yapan sağlık ordumuzun fedakar mensuplarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, hayatını kaybeden sağlıkçılarımıza Allah´tan rahmet diliyorum” dedi. Haber: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Hastalara evde sağlık hizmeti

yonetici

Fırın Denetimleri Yapıldı

yonetici

Kapalı yöntemle tüp mide ameliyatı

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x