9.4 C
Kırıkkale
26/05/2022
Sağlık

Sağlık-sen genel merkezinden kurum ziyaretleri

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk Doğan ve Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan ile birlikte Kırıkkale’de kurum ziyaretlerinde bulundu.

 

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Sağlık Sen Genel Başkanı Durmuş’un ziyaretlerine İl Sağlık Müdürü Dr.Murat Ağırtaş’ı makamında ziyaret etmekle başladı. Durmuş 6.Dönem Olağan Toplu Sözleşme görüşmelerinde edinilen kazanımlara dikkat çekti. Bu kazanımların sahada çalışanların motivasyonları ve yaşam koşulları ile alakalı olumlu yansımaların olacağını ifade eden Durmuş, Sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde yaşadıkları güçlükler,  çalışma tempoları ve gündemdeki diğer konular ile alakalı görüş alış verişinde bulundu. Durmuş ziyaret anısına İl Sağlık Müdürü Ağırtaş’a hediyelerini takdim ettiler.

 

ŞİDDET EYLEMLERİNE KAYITSIZ KALINMAYACAK

Genel Başkan Durmuş ziyaretlerine Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi ile devam etti. Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Yusuf Albayrak heyeti makamında ağırladı. Ziyarette Sağlık çalışanlarının sahada yaşadıkları olumsuzlukların yanı sıra sağlıkta şiddet eylemlerine kayıtsız kalınamayacağı konusuna dikkat çekildi. Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ziyaretlerde bulunan Genel Başkan Durmuş’u Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt.Abdullah Üçer makamında ağırladı. Durmuş, buradaki ziyaretinde pandemi sürecinde tüm sağlık çalışanlarının olduğu gibi diş hekimlerinin de sahada olağan üstü katkılarına işaret ederek pandemi sürecinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarının her türlüyü övgüyü hak ettiklerini ifade etti. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Pandemi Kurulu Yeni Kararlar Aldı

yonetici

YİH’e Endovizyon cihazı

Sağlık dişlerden başlar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x