13.7 C
Kırıkkale
29/07/2021
Ekonomi

Sektörün sıkıntıları ve beklentileri iletildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) istişare toplantısı yapıldı. Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İç Anadolu Bölge İstişare toplantısına Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer katılarak sektörün sıkıntılarını ve beklentilerini iletti.

SORUNLAR GÖRÜŞÜLDÜ ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNULDU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB İstişare Toplantısı’nın ikinci gününde, İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları ile istişare toplantısında bir araya geldi.​ Toplantıda, sektörler ve illerde yaşanan sıkıntıları ve çözüm önerilerini istişare edildi. Toplantıya Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, bölge oda ve borsa başkanları katıldı. TOBB tarafından yap, işlet, devret modeliyle hizmete sunulan Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı gezen heyet, burada açılan restoran, otel ile koruma altına alınan yapılarla ilgili incelemelerde bulundu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yapılan toplantılarda üye sorunlarının ele alındığını ve çözüm önerileri üretildiğini ifade ederek, “Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

PANDEMİ SÜRECİNDEN OLUMSUZ ETKİLENDİ

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, oda olarak özellikle pandemi sürecinde üyelerle sık sık bir araya geldiklerini ifade ederek, “Uzun bir süredir yaşadığımız pandemi süreci üyelerimizi olumsuz etkiledi. Bu süreçten etkilenen sektörlerimizi sık sık ziyaret ederek sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledik. Bu verileri her zaman yanımızda olan TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na aktardık. Üyelerimizin taleplerine hızlı çözümler üretilmesi noktasında girişimlerimiz oldu” ifadesini kullandı. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

SGK Çalışması Gerçeği Yansıtmıyor

yonetici

Memurun ve memur emeklisinin gelir kaybı arttı

yonetici

Kaliteli Yapılar İçin Denetimler Artmalı

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x