22.6 C
Kırıkkale
26/05/2022
Genel

Sulakyurt’da Beton Yol çalışması

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu beton yol çalışmalarını yerinde inceledi. Sulakyurt İlçesine bağlı köy yollarındaki çalışmaları inceleyen Vali Tekbıyıkoğlu burada ilgili birimlerden bilgiler aldı.

 

11.4 KM’LİK BETON YOL ÇALIŞMASI

 

5 köy yolunu Sulakyurt ilçe merkezine bağlayan yolların çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Tekbıyıkoğlu, yapılacak olan yollardan köy halkının önemli ölçüde istifade edeceğini belirtti. Ambardere, Ortaköy, Yağbasan, Deredüzü ve İmamoğlu Çeşmesi köylerini Sulakyurt İlçe Merkezine bağlayacak olan 11.4 Km’lik Grup yol çalışmalarının önemli ölçüde tamamlandığını belirten Vali Tekbıyıkoğlu’na ilçe halkı ve köy halkı tarafından teşekkür edildi.

 

BETON YOLLAR ULAŞIMI RAHATLATACAK

 

Vatandaşlar, yapılan yollar sayesinde ilçe merkezine gidip gelmelerinin artık daha kolay olacağını dile getirdiler. Çalışmalara en çok ihtiyaç duyulacak köylerden başlandığının altını çizen Vali Tekbıyıkoğlu, sırasıyla tüm köy yollarının beton yollarla buluşacağını ifade etti. Yol çalışmalarının son durumunu beraberindeki heyetle yürüyerek inceleyen Vali Tekbıyıkoğlu’na, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, köy halkı ve ilgili personeller eşlik etti.

Benzer Haberler

FEDA Kırıkkale’de sahnelenecek

Huzur Köy huzur verecek

Sulakyurt-Hamzalı Köyü beton yolu kullanıma alındı

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x