Manşet

Taze Balık Ve Bol Çeşit Şahin Balıkçılıkta

Kırıkkale balıkçılar çarşısında Şahin Balıkçılık tezgahlarını süsleyen onlarca çeşit balıklarıyla müşterilerine hizmet veriyor. Kırıkkale halkına en iyi ve günlük taze balıklarıyla hizmet veren Şahin Balıkçılık müşterilerinin gözlerini kamaştırıyor.

HAFTADA EN AZ 2 GÜN BALIK TUKETIN
Kırıkkale Fabrikalar mahallesi millet bulvarı balıkçılar çarşısında hizmet veren ŞAHIN BALIKÇILIK’in tezgahlarında yok yok. A’dan Z’ye tüm balık çeşitlerini tezgahlarında bulunduran Şahin Balıkçılık , müşterilerini eli boş göndermiyor. Şahin Balıkçılık işletme sahibi Gökhan Kurmanoğlu balıklarını günlük taze olarak getirdiğini söyleyerek tüm kirikkale halkının haftada en az iki kez balık tüketmemiz gerektiğini bilim insanlarınca tavsiye edildiğini Söylüyor.

HAFTANIN HER GÜNÜ TAZE BALIK

İşletme yetkilisi Gökhan Kurmanoğlu ‘’Şahin Balıkçılıkta büyük bir özveri ile çalışarak hergun bol çeşit taze balık getirerek halkımıza sunuyoruz Kırıkkalede her çeşit taze balık bulabileceğiniz tek adres Şahin Balıkçılıktır. Bizler gelecek müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına hazırız. Kırıkkale halkını sağlıklı olan balık tüketimine davet ediyoruz ve tüm müşterilerimize gün saat fark etmeden kendi imalatımız olan midyelerimiz sız sevgili heöserilerimize ikramımızdır. Ayrıca istek üzerine tüm baliklarimizi temiz ve hijyenik ortamda pişirme işlemi yaparakta sunuyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x