11.2 C
Kırıkkale
25/09/2021
Siyaset

TCDD Genel Müdürü Atik’e Kırıkkale’den hayırlı olsun ziyareti

Bir süre önce Cumhurbaşkanı Kararnamesiyle T.C Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü görevine atanan Genel Müdür Abdülkerim Murat Atik’e Kırıkkale’den hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Ziyarette Kırıkkale’den geçecek hızlı tren konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

BAŞARILAR DİLEDİLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan birlikte bir süre önce TCDD Genel Müdürlüğü görevine getirilen Abdülkerim Murat Atik’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Sohbette Kırıkkale’den de geçecek olan Ankara-Sivas Hızlı Tren çalışması konusunda son çalışmalar değerlendirildi. Belediye Başkan Saygılı ve İl Başkanı Kaplan, Genel Müdür Atik’e çalışmalarında başarılar diledi.

YATIRIM TALEPLERİMİZİ İLETTİK

Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan “TCDD Genel Müdürlüğü Görevine atanan Abdulkerim Murat Atik’i Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı ve DEİK Üyesi Alparslan Uçar ile ziyaret ettik. Hayırlı olsun dileklerimizi paylaşıp Kırıkkale’mizle ilgili yatırım taleplerimizi ilettik. Genel Müdürümüze misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Sayın Ramazan Can Ziya’yı Müdür Yap Alnından Öpelim

yonetici

Mehmet Yılmazer Yeniden Yönetimde

yonetici

Keskinlileri Kimse İtibarsızlaştıramaz

yonetici
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x