17.1 C
Kırıkkale
08/08/2022
Ekonomi

TOBB’den Başkan Sümer’e plaket

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıldönümünde 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi.

 

TOBB’DE 70. YIL ETKİNLİKLERİ

TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında TOBB Genel Merkezinde Oda/ Borsa Başkanları ve TOBB Delegeleri bir araya geldi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen 70. Kuruluş yıldönümü etkinliğine Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile delegeler yer aldı.

 

BAŞKAN SÜMER’E PLAKET

Gerçekleşen törende Oda ve Borsalarda 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterler ödüllendirildi. Törene Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sadık Bildik, Genel Sekreter Selda Mutlu ve TOBB delegesi Orhan Kutluca katıldı. Törende Kırıkkale Ticaret Borsasının kurumsallaşmasında önemli katkıları bulunan, Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi. Başkan Sümer’in Plaketini Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu birlikte verdi. HABER: Mehmet Erkoç

Benzer Haberler

Yardım esnafın yüzünü güldürdü

yonetici

KOP Mali Destek protokolü imzalandı

Altının Gram Satış Fiyatı 386 Lira Oldu

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x