-10.5 C
Kırıkkale
21/01/2022
Ekonomi

TSO 2022 bütçesi kabul edildi

 

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası 2021 yılı Aralık ayı Meclis Toplantısı Ömer Akçelik başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda 2022 yıllı tahmini gelir-gider bütçesi de görüşülerek kabul edildi.

 

Yılın son meclis toplantısı Meclis Başkanı Ömer Akçelik Başkanlığında Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Yönetim Kurulu ayı faaliyetleri, Kasım ayı mizanı ve bütçe gelir-gider izleme raporu, 2022 yılı tahmini bütçesi, kayıt ücreti ve yıllık aidat tarifesi, hizmetler karşılığı alınan ücretler tarifesi, kadro cetveli, harcırah kanununun 65. Maddesi, bilirkişi ve ehlivukuf listesi ile gelen yazılar konuları görüşülerek kabul edildi.

ARTIŞ YAPILMADI

Toplantıda görüşülen gündem maddelerinden olan hizmetler karşılığı alınan ücretler hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Genel Sekreterimiz Ahmet Şerbetçioğlu, Yönetim Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda 2022 yılında hizmetler karşılığı alınan ücretler tarifesinde de herhangi bir artış yapılmayacağını ifade etti. Yönetim Kurulu kararı ile ilgili meclis üyelerine bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Varlı, ekonomide yaşanan dalgalanmalar nedeniyle zor bir yıl geçiren üyelere bir nebze destek olmak adına 2022 yılında ücret tarifelerinde artış yapmama kararı alındığını söyledi. Meclis üyelerinin yeni yıllarını da kutlayan Varlı, 2022 yılının bereket, sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulundu. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Türkiye’nin elektrik ihtiyacının yüzde 2,5’ini ACWA üretiyor

yonetici

Modalife Mobilya’ya birincilik ödülü

yonetici

Çalışamayan şoför esnafına muafiyet getirilsin

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x