17.4 C
Kırıkkale
10/08/2022
Gündem

TÜGVA’dan 2 bin öğrenci ile yaz okulu etkinliği

Türkiye Gençlik Vakfı Kırıkkale Temsilciliği (TÜGVA) Ortaokul koordinatörlüğünce 2 bin öğrenci katılımı ile başlatılan yaz okulu etkinliği start aldı. 2 bin öğrencinin katılımıyla başlatılan yaz okulu etkinliğinde öğrencilere Spor, Sosyal ve Kültürel aktiviteleri düzenleniyor.

 

ÜCRETSİZ SPOR OKULU

Türkiye Gençlik Vakfı Kırıkkale Temsilciliği olarak yaz okulu etkinliği başlattıklarını belirten İl Temsilcisi Çağrı Parlak “Kırıkkale Belediyesi, Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün proje ortağı olduğu ücretsiz Yaz Okulu Programlarıyla yaz tatilini verimli şekilde geçirecek öğrenciler, alanlarında uzman kadroyla özenle hazırlanmış programlardan sonra hem eğlenmiş hem de kendini yönetmeyi bilen, saygılı, açık görüşlü, sorumluluk alan, karakteriyle, ahlakıyla ve bilgi birikimiyle, çevresine karşı farkındalık kazanan bilinçli bireyler olarak yeni eğitim ve öğretim yılına başlayacak” diye konuştu.

 

ÇEŞİTLİ SPOR AKTİVİTELERİ

İl Temsilcisi Parlak “Yaz Okulu, araştırmanın, öğrenmenin, kardeşliğin, muhabbetin, spor ve eğlencenin bir arada olduğu programlar çeşitli spor aktiviteleri, voleybol, basketbol, futbol, oryantring, atletizm, kültürel etkinlikleri içerisinde barındırarak gençlere unutulmaz bir yaz geçirmeyi vadediyor” dedi. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Kırıkkale’de, Vaka Sayısında Artış Var

yonetici

3 kişi yaralandı

yonetici

Ülke ekonomisine Kırıkkale’den 35 milyon lira

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x