24.7 C
Kırıkkale
06/07/2022
Kırıkkale

Tüm gençlerin istifade edebileceği bir yer

 

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağla Gençlik Merkezini ziyaret etti. Gençler ile bir araya gelerek sohbet eden Vali Tekbıyıkoğlu, , Gençlik Merkezi’nin tüm gençlerin istifade edebileceği bir yer olduğunu söyledi.

GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kırıkkale şehir merkezinde 2020 yılında faaliyete geçen ve gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak; sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek amacıyla hizmet veren Kırıkkale Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Gençlik Merkezi’nin faaliyetleri hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş’den bilgi aldı. Vali Tekbıyıkoğlu ziyarette öğrencilerle çay içerek sohbet etti. Tekbıyıkoğlu, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek olan öğrencilere, sınavın eğitim hayatları için önemli bir aşama olduğunu belirterek, sınavda tüm öğrencilere başarılar diledi.

 

MASA TENİSİ OYNADI

Öğrencilerle birlikte sohbet ettikten sonra Gençlik Merkezi’nde faaliyet gösteren Müzik Odası, Dene Yap Atölyeleri, Güzel Sanatlar Atölyeleri, Derslikler, Kitap Kafe ve Teras kafede bulunan öğrencileri ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu, Gençlik Merkezi’nin tüm gençlerin istifade edebileceği bir yer olduğunu belirtti. Gençler ile masa tenisi oynayan Vali Tekbıyıkoğlu, Kırıkkale Tiyatro Topluluğu üyesi gençlerle de bir araya gelerek tiyatro ve sanat alanında sohbet etmesinin ardından Gençlik Merkezi’nde bulunan öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdi. HABER: Yakup Özcan

Benzer Haberler

Allah Başımızdan Eksik Etmesin

yonetici

Vefa Ekibi Sürekli Hızır Gibi Evimizde

yonetici

KİTAP EN İYİ DOSTTUR

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x