Kırıkkale

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan ilk ziyaret şehit ailelerine

Kırıkkale’deki görevine başlayan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, şehirdeki ilk ziyaretini şehit ailelerine yaptı. Şehit Polis Memuru Mustafa Nohut ve şehit Jandarma Astsubay Çavuş Türker Güçlütürk’ün baba ocaklarına ziyaretlerde bulunan Vali Tekbıyıkoğlu “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz, her zaman yanınızda olacağız” diye konuştu.

 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu Kırıkkale’deki ilk ziyaretini şehit ailelerine yaptı. Önce 2000 yılında Diyarbakır ili, Silvan ilçesinde Bölücü Terör Örgütü Mensuplarınca Şehit edilen Polis Memuru Mustafa Nohut’un, annesi Münevver Nohut’ un ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu burada şehit Nohut’un annesi ile bir süre sohbet etti. Vali Tekbıyıkoğlu, “Vatanımızın birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan aileleri ve yakınları ile kahraman gazilerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz, her zaman yanınızda olacağız ” ifadesini kullandı.

 

ŞEHİTLERİMİZİN BİZLERE EMANETİ

Daha sonra 1992 yılında Muş ili, Hasköy Çizmeburun’da Terör Örgütü ile girdiği çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Çavuş Türker Güçlütürk’ün baba ocağına geçen ve burada Şehit Güçlütürk’ün annesi ile bir süre sohbet eden Vali Tekbıyıkoğlu, “vatanımızın birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan aileleri ve yakınları ile kahraman gazilerimizi her fırsatta ziyaret ettiklerini belirterek “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz, her zaman yanınızda olacağız” dedi. Şehidimizin ailesi, ilgileri dolayısıyla Vali Tekbıyıkoğlu’na teşekkür etti. HABER: Şeyma Fidan

Benzer Haberler

Bilgi İşlem Personelinin testi pozitif çıktı

yonetici

Çöplerimizi Zamanında Çıkaralım

yonetici

MKE Havuzu Açıldı

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x