22.2 C
Kırıkkale
06/07/2022
Ekonomi

Vurallar Bosh Beyaz eşya mağazası açıldı

Kırıkkaleli iş insanı Onur Vural’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Kırıkkale’nin en büyük Bosch beyaz eşya mağazası hizmete girdi.

 

DUALARLA AÇILDI

KKırıkkaleli iş insanı Onur Vural’ın yönetim kurulu başkanlığında Yenidoğan Mahallesi 605. Sokak üzerine açılan Bosch Mağazası Kırıkkalelilere yepyeni bir alışveriş tecrübesi sunacak. Şık bir törenle açılışı gerçekleştirilen mağaza açılışına CHP Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, MHP İl Başkanı Av. Murat Abalı, STK İl Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Davetlileri kapıda karşılayan mağaza sahibi Onur Vural, Robert Bosch’un ünlü sözünden alıntı yaparak, “Bizler yüzlerce Bosch bayii olarak Robert Bosch’un ‘İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim’ sözünü duvarlarımızdan hiç eksik etmedik ve müşterilerimizin güvenini her zaman için kazançlarımızın önünde tuttuk. İnşallah yeni mağazamızda da bu felsefe ile çalışmaya gayret göstereceğiz” diye konuştu.

 

HAYIRLI KAZANÇLAR DİLEDİLER

Açılışa katılan davetliler, Kırıkkale’nin en hareketli caddelerinin birinde güzel bir mağaza konsepti oluşturarak Bosch ürünlerini en iyi şekilde sergileyen Onur Vural ve çalışanlarına yeni mağazalarının hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından dua yapılarak kurdele kesildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışın ardından çeşitli ikramlar yapıldı. Açılışa katılan misafirler son teknoloji Bosch ürünlerini yakından incelediler. HABER: Şeyma Fidan

 

 

 

Benzer Haberler

YÜZDE 50 HİBELİ DESTEK

İş Bankası Deliceli çiftçilere destek sağlayacak

Mart ayında Kırıkkale’de 411 konut satıldı

yonetici
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x