16.8 C
Kırıkkale
09/08/2022
Spor

Yahşihan’da spor haftası etkinlikleri

Spora tam destek veren Yahşihan Belediyesi Sağlıklı nesiller yetiştirmek için amatör spor haftası dolayısıyla etkinlikler düzenledi. Yeşilvadi TOKİ Parkında düzenlenen etkinlikte renkli görüntüler yaşandı.

AMATÖR SPOR HAFTASI

Yahşihan Belediyesi tarafından Amatör Spor Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Yeşilvadi TOKİ Parkında düzenlenen etkinliğe katılan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bir taraftan sporun faydalarından bahsetti, diğer taraftan herkesi spor yapmaya davet etti. Etkinlikler kapsamında jimnastik gösterileri, çeşitli spor branşı gösterileri yapıldı. Her yaştan gencin katıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN SPOR

Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz “Her yaştan insanın spor yapmaya özendirilmesi yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirilen ‘Amatör Spor Haftası’ etkinliklerini biz de Yahşihan Belediyesi olarak ilçemizde destekledik. Bu bilinçle hareket ederek çocuklarımızın, gençlerimizin gelecek nesillerimizi düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi, sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için Yeşilvadi Mahallemizde çeşitli gösteriler düzenledik. Gösterilerde görev alan Dünyam Cimnastik Kulübü ekibine teşekkür ederiz” dedi. HABER: Niyazi Yüksel

Benzer Haberler

Hazırlık maçı iptal edildi

Kırıkkalespor’da Baran Dönemi

yonetici

Hazırlık maçı beraberlikle sonuçlandı: 2-2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x