Gündem

Yalçın’dan Kırıkkale’de seri ziyaretler

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Kırıkkale’de seri ziyaretlerde bulundu. Vali Yunus Sezer, Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan ve Kırıkkale şubelerine ziyaretlerde bulunan Yalçın, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

SERİ ZİYARETLER

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, beraberinde Memur-Sen İl Başkanı Eğitim-Bir-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Yasin Pekuz, Kırıkkale Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Murat Şahin, Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Diyanet-Sen Şube Başkanı Ünal Uzun, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Tuncay Bulut,  Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Mehmet Köksal ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Toprak ile birlikte Kırıkkale’de seri ziyaretlerde bulundu. Kırıkkale Valimiz Yunus Sezer’i, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan’ı ve İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş’ı makamlarında ziyaret eden Genel Başkan Yalçın, gündeme ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

 

PANDEMİ SÜRECİ DEĞERLENDİRİLDİ

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ziyarette Covid-19 gündemi, Pandemide görev yapan sağlık çalışanlarının ve vefa destek ekibinin yaşadığı çalışma temposunu dile getirdi. Yalçın, Covid-19 öncesi sağlıklı günlere bir an önce dönülmesi dileğini ifade etti. Vali Yunus Sezer de “Pandemi çerçevesinde Sağlık çalışanlarımız başta olmak olmak üzere vefa destek ekiplerimizin ve diğer kamu personelimizin özverili çalışmaları son derece fayda sağlamıştır. Bu konudaki çalışmalardan dolayı tüm kurum ve kuruluş çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Haber: Mehmet Erkoç

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x